Kontaktujte nás: +420 733 672 717 | info@fitneskausti.cz
0 Kč

Kruhový trénink? O tom jsem nikdy neslyšela. Tak takhle přesně začínal můj rozhovor s jednou mou známou. Je podivné, že tento fenomén není v Ústí nad Labem tak známý. To vše mě inspirovalo k tomu, abych sepsala pár řádku o tomto druhu cvičení. Předem bych Vám chtěla vysvětlit podstatu a filozofii kruhového tréninku. Jedná se o sestavu vícero cvičebních stanovišť, kdy na každém stanovišti strávíte 30s. Naše stanoviště jsou postaveny tak, aby se střídal silový cvik s aerobním. Cviky jsou zaměřeny na celé tělo. Kde je teda to kouzlo hubnutí a proč zvolit raději kruhový trénink, než klasickou posilovnu, kde dřete do roztrhání těla a stejně k vysněné postavě nedojdete?

Odpoveď je velmi jednoduchá. Při kruhovém tréninku se střídají aktivity kardio aerobními a anaerobními cviky. Jedná se tedy o cviky, při nichž spalujete tuky a formujete postavu. Cesta je však dlouhá. Ti z Vás, kteří si myslí, že absolvují jeden kruhový trénink a dostaví se výsledky, tak už dál tento článek číst nemusejí. Jelikož je obecné pravidlo, že hubnutí je těžší, než nabíraní váhy, musí tedy celý proces zákonitě trvat déle. Avšak úspěch při dodržování správně životosprávy a kruhového tréninku, který nabízí Fitneska Ústí se určitě dostaví.

Během kruhového tréninku musíme dbát na správnou tepovou frekvenci, protože jakmile bude nad aerobním prahem, tělo nebude spalovat tuky, ale cukry. Obecně se o kruhovém tréninku mluví jako o dobrém způsobu, jak hubnout, protože při něm dochází k výdeji energie. Pro správné měření tepové frekvence bychom Vám chtěli doporučit sportestery, které lze přes náš eshop či na recepci ve Fitnesce objednat za cenu 999Kč. Tyto hodinky Vám dokáží nastavenou tepovou frekvenci udržet, a pokud by jste pracovala rychleji, upozorní Vás na to, opačně, pokud by jste se loudala, hodinky Vás zvukovým signálem popoženou.

Kruhový trénink, je především o disciplíně a motivaci. My, z Fitneska Ústí jsme připraveni Vám vše ukázat a připravit pro Vás kvalitní kruhový trénink.