Kruhový trénink | Fitneska Ústí - cvičení pro ženy , fitness pro ženy, posilování pro ženy, Ústí nad Labem, Better Belly, Vacushape, Kruhový trénink
Kontaktujte nás: +420 733 672 717 | info@fitneskausti.cz
0 Kč

3 2 3 3 3

Kruhový trénink

je krátké, motivující, intenzivní a efektivní cvičení. Kruhový trénink splňuje všechny požadavky moderní uspěchané ženy.

Cvičení je koncipováno tak, aby vyhovovalo všem nárokům hektického života. Kruhový trénink je komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu.

Během 30 minut se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé.To vše pod dohledem zkušené trenérky, která Vám ráda poradí a provede Vás začátky ve studiu.

Při kruhovém tréninku cvičíte na speciálních posilovacích strojích, které jsou vyrobeny pro ženy každého věku i kondice. Jedná se o sestavu 8 hydraulických strojů, které zaručují pozitivní i negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení. To znamená, že na našich strojích jednou skupinou svalů provádíte tlak a opačnou svalovou skupinou tah. Taková intenzita cvičení vede ke snadnému zvýšení a udržení požadované tepové frekvence v tzv. aerobní zóně, kde spalujete tuky.

Každou vteřinu cvičení využíváte efektivně díky našim strojům, což je velkou výhodou oproti posilovacím strojům se závažím. Při zapojování opačných svalových skupin dochází k rovnoměrnému procvičení a posílení svalů. Cvičení proti hydraulickému odporu je bezpečné a zvládne ho každý. Nastavení odporu je možné od 1 do 6, takže trénink uspokojí nejen začátečnice, ale i vytrénované sportovkyně.

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení pohlcující pot a pevnou sálovou obuv.

>Článek o kruhovém tréninku<