Kontaktujte nás: +420 733 672 717 | info@fitneskausti.cz
0 Kč

Proč Fitneska Ústí? Jsme specialisté na hubnutí!

Co vlastně Fitnesku Ústí odlišuje od konkurence? Jsme specialisté na hubnutí a to doslova. Specializujeme se na hubnutí konkrétních partií. Disponujeme speciálními stroji vyrobenými pro ženy. Jsme takové menší centrum na hubnutí. Pokud k nám dorazí klientka s žádostí redukovat uložené tuky v konkrétní partii těla, dokážeme jí pomoci. To nás řadí mezi nejlepší centra v Ústeckém kraji.

Pokud máte zájem o zpevnění těla, posílení svalů, spalování tuku a snížení váhy je tu pro Vás kruhový trénink. Oproti konkurenci u nás neplatíte žádné členské poplatky. Naše trenérky se o Vás profesionálně postarají, vše Vám vysvětlí a se vším poradí.(Kruhový trénink odkaz)

Pokud potřebujete přednostně redukovat tělesný tuk v oblasti břišních partií, je tu pro Vás připraven speciální pás Better Belly, který najdete pouze u nás. Technologie Better Belly opravdu funguje. Přichází k nám spousta klientek, které jsou velmi skeptické a k celé technologií zaujímají negativní postoj. Avšak již po pár cvičení jsou velmi pozitivně překvapeny rychlými výsledky.(Better Belly odkaz)

Dalším exkluzivním produktem, kterým disponujeme je přístroj Cellu M6 keymodule S2 od společnosti LPG. Tento přístroj pracuje na bázi vakuo-mechanickém rozmělňování tukové tkáně. Tímto přístrojem dokážeme odstranit celulitidu na konkrétních partií lidského těla. Dále dokážeme pomocí tohoto přístroje kůži zpevnit, vyhladit atd.. Jedná se o neinvazivní metodu, která opět působí zprvu nedůvěryhodně, avšak odchází od nás spousta spokojených klientek, které nenechají na tuto technologii dopustit.Výborné výsledky jsou zaznamenány i v obličeji. Jako příklad můžeme uvést klientku, kterou trápil podbradek, a již po dvou procedurách zaznamenala viditelné výsledky nejen ona, ale rovněž její rodina.(Lipomasaze odkaz)

Novinka!!!

V tuto chvíli zvažuje Fitneska Ústí nákup unikátního přístroje VacuShape. Tento přístroj funguje na principu vakua.
 Odbourává tukové částice výhradně v oblast hýždí, stehen a lýtek. Tento přístroj by měl doplnit náš sortiment a pokrýt další části těla, kde bychom chtěli odbourávat tukovou tkáň.