Kontaktujte nás: +420 733 672 717 | info@fitneskausti.cz
0 Kč

Záhada jménem Better Belly

Better Belly je synonymum nejvíce vyslovovaného sportovního náčiní v našem centru Fitneska Ústí. Co to vlastně Better Belly je a jaké účinky má? To vše se pokusíme sepsat pouze pro web www.fitneskausti.cz.

V první řadě je podstatné zmínit, že Better Belly pás patří mezi velmi uznávané infra vyzařující pásy. Jedná se o stálici na světovém trhu, která trhá rekordy v prodejnosti do významných fitcenter. Naše centrum Fitneska Ústí je proto velmi rádo, že se před pár lety rozhodlo zrovna pro nákup tohoto fitness skvostu.

Jaké funkce nabízí pás Better Belly? Pás Better Belly, jako jeden z mála pásů vyzařuje infračervené teplo, které je nastavené na teplotu 50 - 60 stupňů Celsia. Dané teplo má za následek přirozené odbourávání podkožního tuku. Jeho hlavní použití je směrováno na nejvíce požadovanou a zároveň nejproblémovější oblast, a to na oblast břicha. Pás Better Belly dokáže díky koncentrované tepelné energii rozložit tuk mimo jiné i na glycerol a mastné kyseliny. Tyto látky poté odcházejí přirozenou cestou z těla ven.

Je však velmi důležité dbát na svalovou rovnováhu. To znamená, že pokud se výhradně soustředíte na redukci břišního tuku pomocí pásu Better Belly, není to ta nejideálnější varianta. Měli byste vědět, že pro maximální výsledný efekt je zapotřebí prokládat Better Belly s kruhovým tréninkem, popřípadě s nějakou obdobnou fyzickou aktivitou. Tím dojde ke komplexnímu procvičování ostatních, potřebných partií. Tělo je totiž potřeba tvarovat a formovat jako celek

Po absolvování cvičení s pásem Better Belly je následně doporučeno opravdu řádně doplnit pitný režim. Dostatečný pitný režim má za následek odplavování výše uvedených složek, které jste cvičením a pásem Better Belly tak pracně odbourala.

Na závěr je dobré říci, že pásy Better Belly jsou velmi náročné nejen na energii, ale také na celkovou údržbu. Fitneska Ústí po každém cvičení provádí důkladnou kontrolu pásu a jeho dezinfekci

Když už jsme se zmínili o pitném režimu, v blízké době pro Vás připravíme mini článek na toto téma. Pokusíme se Vám vysvětlit, proč je pitný režim tak moc důležitý.

Tak Better Belly zdar a těšíme se na Vaší návštěvu.

Vaše Fitneska Ústí